Leszek Możdżer wystąpi w Wodzisławiu Śląskim

0

21 kwietnia w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi Leszek Możdżer z towarzyszeniem orkiestry AUKSO pod dyr. Marka Mosia. Koncert odbędzie się o godz. 17.30 oraz o 20.00.

Koncert Leszka Możdżera i orkiestry AUKSO będzie częścią VII Międzynarodowego Festiwalu im. G. G. Gorczyckiego. Festiwal ma na celu promocję i propagowanie muzyki klasycznej- arcydzieł muzyki wokalno-instrumentalnej w godnej oprawie i doskonałym wykonaniu – wśród mieszkańców Południowej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem dorobku muzycznego najwybitniejszego kompozytora okresu polskiego baroku – Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego, urodzonego właśnie tu na ziemi śląskiej.
 
Współpraca z wybitnymi ekspertami, którzy zasiadają w Radzie Programowej festiwalu oraz współorganizatorami festiwalu zaowocowała powstaniem starannie dobranego repertuaru, co nadaje festiwalowi unikalność w skali światowej. Aby zapewnić doskonałą prezentację arcydzieł – zaprosiliśmy znakomitych wykonawców oraz czołowe europejskie zespoły.
 
Bilety na koncert w cenie 90 zł można rezerwować pod nr tel. (32)4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do pi. od 8:00 do 16:00. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży biletoamniawck.pl oraz za pośrednictwem portalu www.biletyna.pl

- reklama -

 

źródło: materiały organizatora

fot. Natalia Kalina

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here