Wielki boom na oskarową produkcję „W ciemności”

0

Od dziś w Kinie Bałtyk można oglądać najnowszy film Agnieszki Holland "W ciemności". – Zainteresowanie już teraz jest tak ogromne, że postanowiliśmy zwiększyć liczbę seansów – informuje kierownik kina, Krystian Haas.

Najnowszy film Agnieszki Holland "W ciemności" cieszy się wśród raciborzan bardzo dużym zainteresowaniem. Bilety na produkcję, która nominowana została do Oskara, rozchodzą się jak świeże bułeczki. – Dużą ilość miejsc zarezerwowały raciborskie zakłady pracy takie jak Rafako oraz Urząd Miasta czy Sąd Rejonowy. Otrzymujemy także dużo telefonów ze szkół z pytaniem – mówi kierownik Kina "Bałtyk" w Raciborzu, Krystian Haas.

- reklama -

Większość biletów na najbliższe dni zostało już wyprzedanych. Kino postanowiło uruchomić dodatkowe seanse. "W ciemności" można oglądać w raciborskim kinie od 3 do 9 lutego o godz. 17.30 i 20.00 (7 lutego tylko o godzinie 17.30). Dodatkowo film będzie można będzie obejrzeć 11 i 12 lutego o godzinie 13.45. – Chcemy, aby każdy kto chce obejrzeć film, mógł wcześniej czy później to zrobić – mówi kierownik. Film będzie można obejrzeć także podczas "Tygodnia Oskarowego" w Kinie "Bałtyk" , który trwać będzie od 24 lutego do 1 marca (godz. 17.30 i 20.00).

Film "W ciemności" to historia rozgrywająca się w czasie drugiej wojny światowej w Polsce. Jej bohaterem jest Leopold Socha, zatwardziały złodziej, który zmienia się z drobnego, dbającego o własne interesy przestępcy w odważnego bohatera ryzykującego życie własne oraz swojej rodziny ukrywając grupę Żydów w kanałach kanalizacyjnych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here