Wychowankowie MDKu tańczyli w Ekonomiku

W sobotę o godzinie 17.00  w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu odbyła się VI Karnawałowa Rewia Tańca (zdjęcia).

 
 
- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. To po co Pani przychodzi, skoro się Pani młodzież nie podoba. Ciekawe czy i PAni wytrzymałaby tempo chociażby walca wiedeńskiego przez to dosłownie króciutkie półtorej minuty?

    Pozdrawiam współuczestników. Było świetnie 😉

  2. Krytykować łatwo. Dużo trudniej wystapić albo jeszcze trudniej zorganizoać taką czy podobną imprezę. Następnym razem zgłoś się a zobaczymy jak Tobie wyjdzie. Dla mnie impreza bardzo udana, fajnie, że zawitali tacy goście jak Pan starosta Adam Hajduk. To świadczy o tym, że impreza była na poziomie.

  3. W zasadzie to jest impreza dobrowolna, nikt nikogo nie zmusza do tego aby w niej uczestniczyć. Jeżeli kogoś interesuje to co robi młodzież, która się stara zmienić coś w wizerunku miasta to może przyjść i popatrzeć. Wstęp jest wolny, więc raczej nie można mieć obiekcji, że straciło się pieniądze. Jeżeli komuś się nie podobało i uważa, że co roku jest to samo to po co co roku przychodzi na tą imprezę. Duży plus dla organizatorów, że coś robią aby Racibórz tętnił zyciem. Mam nadzieję, że za rok impreza bedzie równie udana.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here