KONKURS: Zaproszenie na Grupę MoCarta – rozstrzygnięty

0

24 lutego (piątek) o godz. 19.00 w Raciborskim Centrum Kultury wystąpi Grupa MoCarta z programem Frak'n'Roll. Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj podwójne zaproszenie na występ.Grupa MoCarta – kwartet smyczkowy mający charakter kabaretu, powstały w 1995. W skład Grupy wchodzą Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk oraz Bolesław Błaszczyk [za wikipedią]. W swoich występach łączą klasykę ze standardami muzycznymi i hitami. W Raciborzu wystąpią 24 lutego (piątek) o godz. 19.00 z programem Frak'n'Roll. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Raciborskiego Centrum Kultury.

- reklama -

KONKURS:

Chcesz wygrać podwójne zaproszenie na występ Grupy MoCarta w Raciborskim Centrum Kultury? Wystarczy przejrzeć galerię zdjęć z występu Kabaretu Moralnego Niepokoju ( link do galerii ) i odpowiedzieć na pytanie: Na ilu zdjęciach znajduje się Agata Załęcka (nowa członkini kabaretu, która zastąpiła Katarzynę Pakosińską)?

 

Zwycięzca: Katarzyna Binek

 

 

regulamin konkursu:

Poprawne odpowiedzi prosimy przesyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać "GRUPA MOCARTA". Wiadomość musi być podpisana imieniem i nazwiskiem. Do wygrania jest podwójne zaproszenie. Rozstrzygnięcie konkursu w czwartek 23 lutego o godzinie 12.00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową. Zaproszenie za okazaniem dowodu osobistego będzie można odebrać w kasie Raciborskiego Centrum Kultury w dniu koncertu.

UWAGA: numer telefonu komórkowego mile widziany, w przypadku niepotwierdzenia odebrania nagrody przez zwycięzcę, w pierwszej kolejności następny zwycięzca będzie wyłaniany wśród osób, które podały telefon.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here