Premiera teledysku Love Story do piosenki „Mayday”

0

W poniedziałek miała miejsce premiera najnowszego teledysku raciborskiego zespołu Love Story. Zdjęcia do teledysku nakręcone zostały między innymi w Parku Saskim w Warszawie. Zobacz teledysk Love Story do piosenki "Mayday".

Od poniedziałku w serwisie YouTube można oglądać najnowszy teledysk Love Story do piosenki "Mayday". Telewizyjna premiera miała miejsce dzień wcześniej w TVP1. – Mayday, czyli buntownicza i niezwykle szczera opowieść o prawdziwej miłości. Mayday, czyli historia o zwycięstwie nad wszystkim co poniża i kaleczy. Mayday, czyli krzyk młodości – tak o piosence "Mayday" piszą sami muzycy. W nagraniu piosenki udział wzięli Magda Frączek, Joanna Frączek, Anna Humeniuk, Anna Grygiel, Ignacy Frączek, Rafał Hajduga oraz Szymon Madej.

- reklama -

Zdjęcia do teledysku nakręcone zostały 31 padziernika w Parku Saskim w Warszawie oraz w Ośrodku Profilaktyczno – Wychowawczym "Michael" na Bemowie. Oglądając teledysk zobaczymy między innymi Magdalenę Frączek, Kamila Wenderlicha oraz Magdalenę Tabor. W ciągu jednego dnia od umieszczenia teledysku w serwisie YouTube ma on prawie 1,5 tys wyświetleń.

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here