Zaproszenie na występ Edyty Geppert – rozstrzygnięty

0

4 marca o godz. 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury wystąpi Edyta Geppert. Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj podwójne zaproszenie na występ.

Bilety w cenie 50 i 40 złotych do nabycia w kasie RCK lub za pomocą strony internetowej www.rck.com.pl.

- reklama -

KONKURS:

Chcesz wygrać podwójne zaproszenie na występ Edyty Geppert w Raciborskim Centrum Kultury? Wystarczy przejrzeć galerię zdjęć z występu Grupy MoCarta ( link do galerii ) i odpowiedzieć na pytanie: na ilu zdjęciach nie ma ani jednego członka grupy?

 

Zwycięzca: Danuta Raćkowicz

 

 

regulamin konkursu:

Poprawne odpowiedzi prosimy przesyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać "EDYTA GEPPERT". Wiadomość musi być podpisana imieniem i nazwiskiem. Do wygrania jest podwójne zaproszenie. Rozstrzygnięcie konkursu w piątek 2 marca o godzinie 12.00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową. Zaproszenie za okazaniem dowodu osobistego będzie można odebrać w kasie Raciborskiego Centrum Kultury w dniu koncertu.

UWAGA: numer telefonu komórkowego mile widziany, w przypadku niepotwierdzenia odebrania nagrody przez zwycięzcę, w pierwszej kolejności następny zwycięzca będzie wyłaniany wśród osób, które podały telefon.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here