Kacper Wołek na podium Pucharu Polski

W Janowie Lubelskim odbył się Puchar Polski Kadetów do lat 17 w zapasach stylu klasycznym. Trener Miejskiego Klubu Zapaśniczego Unia, Piotr Szczeponiok zabrał ze sobą trzech najlepszych zawodników.
W Pucharze Polski Kadetów w najniższej kategorii do 42kg wystartował Kamil Koszany, który po wygranej jednej walce dwie przegrał zajmując ostatecznie 10 miejsce. Podobnie walczył Paweł Nowakowski walczący w kategorii do 69kg wygrał jedną walkę  i dwie przegrał zdobywając 25 miejsce na 36 walczących w tej kategorii. Najlepiej z zawodników Unii spisał się Kacper Wołek walczący w kategorii do 100kg. Kacper Wygrywając trzy walki pierw z Kruszniewskim Damianem (Olimp Suwałki) później z Boczkiem Marcinem (ZKS Radomsko) i Martyna Krzysztofem (Olimp Janów Lubelski) awansował do finału gdzie musiał uznać wyższość zawodnikowi z Kartuz Rafałowi Formeli, zdobywając  tym srebrny medal.

Tego samego dnia w Dąbrowie Górniczej Odbyły się Mistrzostwa Śląska Kobiet. 3 zawodniczki Unii Racibórz zdobyły medale. Szablińska Anna brązowy medal, Urgacz Wiktoria srebrny medal, Natalia Pitry zloty medal. Zawodniczki szkolone są przez wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski, medalistkę Mistrzostw Europy i Świata Sylwie Bileńską. Klub ma nadzieje że zawodniczki pójdą jej śladami i będą również walczyć w przyszłości o medale takiej rangi.