Przyszli studenci będą zwiedzać raciborską uczelnię

0

Jeśli planujesz podjąć studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu przyjdź 21 lub 22 marca na uczelnię. W tych dniach odbywać się tam będą Dni Otwarte, podczas których będzie można między innymi zwiedzić obiekt.

Dni Otwarte Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu to czas, w którym wszyscy pracownicy uczelni są otwarci na spotkania z przyszłymi studentami. Odbędą się 21 – 22 marca. – Nadszedł już czas aby zastanowić się nad swoją przyszłością, tym co lubisz robić i co chciałabyś osiągnąć w przyszłości – zachęcają do udziału w Dniach Otwartych pracownicy uczelni.

- reklama -

– Proponujemy spotkanie ze specjalistą, który przestawi warunki studiowania, opowie o możliwościach jakie dają studia, poinformuje że studiować może każdy oraz zaprosi do zwiedzania obiektów – informują na uczelni.

PWSZ w Raciborzu to jedyna uczelnia w regionie kształcąca na wielu szczeblach edukacji. Proponują zarówno studia licencjackie, inżynierskie, kursy, jak i studia podyplomowe. Obecnie trwają studia podyplomowe z zakresu gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej, socjoterapii a już niedługo rozpoczną się zajęcia z fakultatywnych form tańca w edukacji szkolnej.

 

 

Więcej na www.pwsz.raciborz.edu.pl

/p/
 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here