
Już za dwa tygodnie odbędzie się doroczne święto studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Gwiazdami tegorocznej imprezy będą Metrowy, zespół Cree, Indios Bravos i The Band Of Endless Noise.
15 maja, wtorek
(stadion PWSZ w Raciborzu)
godz. 10.00: XV Igrzyska Sportowe Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Sport ku radości"
16 maja, środa
(stadion PWSZ w Raciborzu)
godz. 14.30: przemarsz studentów z uczelni na stadion
godz. 15.00: uroczyste otwarcie Juwenaliów
godz. 17.00: koncert – Metrowy
godz. 18.00: koncert – Sari Ska Band
godz. 19.00: koncert – Cree
godz. 20.30: koncert – Indios Bravos
17 maja, czwartek
(Rynek, Racibórz)
godz. 12.00 – happening artystyczno – rekreacyjny studentów
– pokaz sztuk walki w wykonaniu Raciborskiego Ośrodka Aikido
– występ mażoretek
– wystawa prac studentów
– wspólne malowanie graffiti
– ręczne malowanie
– ręczne malowanie foto – standy
– malowanie twarzy dzieciom
– gry, zabawy i konkursy
godz. 14.00 – Raciborskie Euro – Żywe Piłkarzyki
– mecz otwarcia: samorządowcy vs PWSZ
– godz. 14.30 – mecze turnieju
godz. 16.00 – koncert zespołu Rootsvelt
godz. 17.30 – koncert zespołu Kurczat
godz. 19.00 – koncert zespołu The Band Of Endless Noise

godz. 21.00 – fireshow w wykonaniu Emilii Górnisiewicz i Eweliny Synowskiej
/p/
fot. myspace.com/tometrowy,
myspace.com/sariskaband,
cree.pl,
indiosbravos.com,
myspace.com/thebandofendlessnoise





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)









