Kradł przez kilka miesięcy. Następne spędzi za kratkami

3

Sąd Rejonowy w Raciborzu 27 kwietnia wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące 21–latka z Raciborza, podejrzanego o dokonanie szeregu przestępstw na terenie miasta od stycznia do kwietnia 2012 roku.Podejrzany na swoim sumieniu ma wiele kradzieży, jak i kradzieży z włamaniem. Mężczyznę zatrzymali raciborscy policjanci 25 kwietnia 2012 roku na podstawie obszernych zeznań świadków jak i osób poszkodowanych w wyniku przestępstwa popełnionego na ich osobach przez podejrzanego. Zebrane dowody w sprawie przez raciborskich stróżów prawa jak i Prokuraturę w Raciborzu pozwoliły Sądowi wydać postanowienie o tymczasowym aresztowaniu.

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. no prosze jaki swiat maly i juz pan dawid b. zatrzymany cieszymy sie niezmiernie za to co robil te kradzieze , oszustwa , wlamania , napady na starsze kobiety oraz zazywanie uzywek na terenie szkoly g1 wraz z kolegami i kolezankami .
    dzieki bogu policja zatrzymala tego rozbojnika i niech pokutuje latami to co robil a ile nerwow rodzicom zabral

  2. no prosze bardzo dobrze należało się złodziejaszkowi niech teraz poczuje smak więzienia jak tam jest wspaniale i dobrze ten cwaniaczek okradał niewinnych ludzi to teraz zapłaci sobie wysoką karę za to spędzając za kratkami celi cieszy mnie to bardzo ponieważ też kiedyś byłam ofiarą kradzierzy 5 lat dla złodziejaszków to jest za mało współczuje tylko tej matce jakie ma teraz serducho rozrzalone i bolesne a żeby nie jedną prawdę powiedziałą może by zapobiegła temu losowi co cóż mamusia kryje ale syn robi swoje miłego pobytu za kratkami celi

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here