Hattrick starosty, Adam Hajduk jak Cristiano Ronaldo

1

Barcelona ma Messiego, Real Cristiano Ronaldo, a raciborski samorząd Adama Hajduka. O skuteczności starosty boleśnie przekonała się ekipa PWSZ, która zmierzyła się z samorządowcami w meczu "żywych piłkarzyków".

Mecz między samorządowcami a PWSZ rozegrano na rozpoczęcie turnieju "Raciborskie EURO", zorganizowanego w ramach tegorocznych juwenaliów na raciborskim rynku. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando reprezentacji uczelni. U samorządowców kiepsko funkcjonowały wszystkie formacje, a zwłaszcza obrona, złożona z duetu starostów Hajduk – Chroboczek, zaś najgroźniejsze sytuacje na strzelenie goli stwarzał Eugeniusz Wyglenda, grający na pozycji… bramkarza. Ta część meczu zakończyła się wynikiem 3:1 dla PWSZ.

- reklama -

 

 
 

 

 

W drugiej części Adam Hajduk przeszedł na środek ataku i był to strzał w dziesiątkę. Ustrzelił trzy bramki, dwie dołożył zastępujący go w obronie Piotr Kielar, powodzeniem zakończyły się również próby z dystansu podejmowane przez Wyglendę. PWSZ zdołał odpowiedzieć tylko jednym trafieniem i mecz zakończył się wynikiem 7:4 na korzyść samorządowców.

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here