
Kilka minut przed godziną 8.00 przy zjeździe w ulicę Kolberga w Rzuchowie doszło do śmiertelnego wypadku. Zginęła rowerzystka oraz kierujący samochodem vw golf, który zjechał do rowu i dachował.
Jak wynika ze wstępnych informacji kierujący volkswagenem golfem potrącił śmiertelnie rowerzystkę, a następnie zjechał do rowu i dachował. Zarówno kobieta jak i kierowca nie przeżyli.
- reklama -
/p/
- reklama -




![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/koncert-umuzykalniajacy-fagot.jpg)
![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)











Wyrazy współczucia dla rodzin ,których dotknęła ta tragedia.
Na tym odcinku dozwolone jest 90 km/h – brak chodnika, brak pobocza ,każdy rowerzysta lub pieszy, ryzykuje w tym miejscu udając się np. do szkoły (godz. wypadku 8:00) do pracy, do domu.
W mediach Gmina Kornowac się chwaliła o budowie chodnika w Rzuchowie – czekam z niecierpliwością. Osoby odpowiedzialne powinny wyciągnąć wnioski z tego zdarzenia oraz innych, bo to nie pierwszy wypadek drogowy w Rzuchowie – narazie się skupili ( moim zdaniem) na nieprawidłowym oznakowaniu gminnej drogi obok Poczty.
Głębokie wyrazy wspólczucia dla rodzin ofiar.
Zgadzam się z, brakuje chodników dla pieszych, ścieżek rowerowych dla rowerzystów. Niech ktoś w końcu wyciągnie wnioski z tych tragedii do kórych nie musiało dojść.
Kto wpadł na pomysł wybrukowania ul. Kobylskiej w Raciborzu ?
[*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]