TURNIEJ PRZEDSZKOLAKÓW

0

Nasza drużyna zajęła zaszczytne II miejsce.Emilia Zub, Marta Wawoczny, Filip Kowalczyk, Jakub Kornel, Mateusz Warzecha reprezentowali nasze przedszkole na Czerwcowym Turnieju Przedszkolaków. Wydarzenie miało miejsce na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 na Płoni. Liczne konkurencje dały możliwość sprawdzenia literackiej wiedzy dzieci, jak również umiejętności sportowych. Po zmaganiach turniejowych poczęstowano nas smakołykami. Wróciliśmy do przedszkola ze srebrnymi koronami, dyplomami i upominkami. Długo będziemy wspominać ten miły dzień. A.K, K.G.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here