Uwaga! Trwa rekrutacja w szkołach za darmo!

0

Masz co najmniej osiemnaście lat? Chcesz podnieść kwalifikacje i zwiększyć swoje szansę na rynku pracy? Przed Tobą jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Nie czekaj! Już dziś sprawdź ofertę szkół za darmo i ucz się za darmo!

 

- reklama -

Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej i dowód osobisty, by zapewnić sobie lepszy start w dorosłość. Wiemy, że wybór drogi zawodowej nie należy do rzeczy łatwych. Trzeba uwzględnić nie tylko nasze predyspozycje, ale i wymagania rynku pracy. Często, absolwenci szkół wyższych mają trudności ze znalezieniem pracy, ponieważ ich zawód jest mało pożądany przez potencjalnych pracodawców. Dlatego tak ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności.

Doskonałą alternatywą lub uzupełnieniem studiów są szkoły policealne. Taką właśnie możliwość daje Centrum Nauki i Biznesu "Żak" . Edukacja tu trwa rok lub dwa lata, w zależności od wybranego kierunku. Dwuletnie DARMOWE szkoły policealne pozwalają na uzyskanie tytułu technika w takich dziedzinach, jak: administracja, bhp, rachunkowość, kosmetyka i wiele innych. Ponadto w ofercie są takie kierunki jak: florysta, opiekun w domu pomocy społecznej, biomasaż, przedstawiciel handlowy, konsultant ds. pozyskiwania funduszy unijnych. Z szerokiej oferty edukacyjnej mogą skorzystać zarówno absolwenci szkół średnich (nie wymagana matura), osoby dorosłe chcące zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe, jak i studenci. Dużym zainteresowaniem cieszy się także liceum ogólnokształcące dla dorosłych (po szkole podstawowej i gimnazjum oraz po zasadniczej szkole zawodowej). Nauka w liceum jest DARMOWA.

Słuchacze szkoły dwuletniej i liceum otrzymują legitymację szkolną upoważniającą do ulgowych przejazdów komunikacją miejską i PKP. Warto dodać, że "Żak" nie pobiera tzw. wpisowego oraz bezpłatnie wydaje zaświadczenia do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u i innych urzędów. Wszystkie zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (weekendowym). Dzięki rozbudowanemu programowi partnerskiemu, słuchacze szkoły mogą korzystać z rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju. „Żak” to nie tylko nauka, ale także zabawa – szkoła organizuje imprezy i spotkania dla swoich słuchaczy. Ponadto częste konkursy i współpraca przy wielu wydarzeniach kulturalnych i  rozrywkowych w mieście wyróżniają „Żaka” na tle innych placówek tego typu.

Forma kształcenia proponowana przez Centrum Nauki i Biznesu Żak stanowi doskonałą możliwość podniesienia kwalifikacji, oraz  zwiększenia swojej atrakcyjności w oczach pracodawców. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę?

 

Wejdź na http://www.zak.edu.pl/raciborz/    i sprawdź pełną ofertę szkoły! Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na wybranym kierunku: http://www.zak.edu.pl/pl/formularz_kontaktowy/

Zapraszamy do sekretariatu:
Racibórz
ul. Batorego 10
tel. 324140254
e-mail: [email protected]

 

artykuł sponsorowany

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here