Jutro kolarze przejadą przez Racibórz. Będą utrudnienia

0

We wtorek ruszył wyścig „69.Tour de Pologne UCI Word Tour”. W czwartek 12 lipca III etap powiedzie przez ulice Raciborza i powiatu raciborskiego. Zobacz kiedy i gdzie możesz spodziewać się utrudnień w ruchu.

W związku z przejazdem wyścigu przez nasz powiat kierowcy narażeni będą na utrudnienia w ruchu, które nastąpią pomiędzy godziną 13.00 a 15.00. Przedstawiamy Państwu dokładny przebieg trasy: wjazd wyścigu na teren powiatu raciborskiego nastąpi około godziny 14.13 drogą krajową nr 45 z kierunku Kędzierzyna Koźla, następnie poprzez Szonowice do Raciborza, w którym ulicami: Kwiatowa, Kozielska, Ks. Londzina, Wojska Polskiego, Drzymały, Podwale, Plac Mostowy, Bosacka, Rybnicka dalej drogą wojewódzką nr 935 przez miejscowości: Pogrzebień, Kornowac, Rzuchów na teren powiatu wodzisławskiego.

- reklama -

 

Według założeń organizatora kolarze i ekipy techniczne powiat raciborski opuszczą około godziny: 14.48. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruch na wskazanym odcinku pomiędzy 13. 00 a 15. 00 będzie znacznie ograniczony, a kilkadziesiąt minut przed wjazdem wyścigu całkowicie wstrzymany. Wobec powyższego policja uprzejmie prosi o korzystanie z alternatywnych tras i omijanie wskazanego odcinka oraz stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu, poleceń służb mundurowych i służb porządkowych organizatora.

W związku z powyższym Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu informuje wszystkich kierowców, iż 12 lipca 2012 roku w godzinach 13.00 – 15.00 całkowicie zamknięty będzie ruch dla pojazdów na drodze DK 45 ( kierunek Opole ), DW 935 ( kierunek Rybnik ) w związku z powyższym funkcjonariusze apelują do wszystkich kierujących aby w tych godzinach korzystali z innych dróg powiatu raciborskiego celem niepotrzebnego uniknięcia stania w długich korkach. Raciborscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zwracają się z apelem do kierowców i pieszych o respektowanie w tym dniu poleceń służb porządkowych i policji. Policjanci apelują także o cierpliwość i ostrożność!

 

/red/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here