RTP Unia spotka się z minister Muchą

0

Piłkarki i sztab szkoleniowy Unii Racibórz gościły dziś w raciborskim magistracie, gdzie odebrały gratulacje za miniony sezon. A już 23 lipca gratulować unitkom będzie sama Joanna Mucha, minister sportu w rządzie Donalda Tuska. i (Zdjęcia>>)

Najlepszą kobiecą drużynę w kraju na okolicznościowym spotkaniu podjęli przedstawiciele władz miasta, prezydent Mirosław Lenk i wiceprezydent Ludmiła Nowacka. Prezydent  pogratulował zawodniczkom zdobycia kolejnych trofeów na arenie krajowej – tytułu Mistrza Polski oraz wywalczenia Pucharu Polski i podziękował za promowanie miasta zarówno w kraju jak i za granicą. Przypomnijmy, że Miasto Racibórz jest Partnerem Strategicznym naszego klubu i łoży spore środki na bieżącą działalność. Mirosław Lenk powiedział również, że bardzo liczy na udany start naszego zespołu w sierpniowych (11 – 16) kwalifikacjach Ligi Mistrzyń w Bratysławie.

- reklama -

 

 

Podczas wizyty w magistracie prezes Unii, Remigiusz Trawiński oficjalnie poinformował o zaproszeniu Mistrzyń Polski przez Panią minister Joannę Muchę, które odbędzie się 23 lipca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie!

 

oprac. /ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here