LKS Krzyżanowice z pucharem wójta gminy

0

Na boisku LKS Krzyżanowice rozegrał się finał Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy. O najwyższe trofeum walczyły drużyny LKS Krzyżanowice i LKS Owsiszcze. Mecz zakończył się 7:0 dla gospodarzy.

W niedzielę, 22 lipca odbył się finał Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła jedenastka LKS Zabełków pokonując w ostatniej minucie meczu LKS Tworków 2:1. O najwyższe trofeum walczyły drużyny LKS Krzyżanowice i LKS Owsiszcze. Mecz zakończył się 7:0 dla gospodarzy. Królem strzelców całego turnieju został zawodnik LKS Krzyżanowice Mariusz Frydryk. Dyplomy, puchary i nagrody (piłki treningowe i meczówki) wręczył wójt gminy Grzegorz Utracki. Specjalny puchar i dyplom otrzymała drużyna z Owsiszcz za awans, po 13 latach, do klasy B Podokręgu Racibórz.

- reklama -

Rozgrywki eliminacyjne o puchar wójta, w których wzięło udział 7 drużyn (Bieńkowice, Bolesław, Chałupki, Krzyżanowice, Owsiszcze, Tworków, Zabełków) rozpoczęły się w sobotę 21 lipca. Zespoły były podzielone na dwie grupy. Z grupy pierwszej wyszły drużyny LKS Owsiszcze i LKS Zabełków, natomiast z drugiej LKS Krzyżanowice i LKS Tworków. Spotkania Turnieju sędziowali: Stanisław Wieczorek, Robert Wala, Grzegorz Piwowarczyk. W meczu grupowym Chałupki – Krzyżanowice czerwoną kartką ukarany został zawodnik Krzyżanowic, Edward Kowalczyk.

Wyniki meczów grupowych:

Grupa I
LKS Zabełków – LKS Owsiszcze 0:2 (0:1)
LKS Zabełków – LKS Bolesław 1:0 (0:0)
LKS Owsiszcze – LKS Bolesław 4:0 (3:0)

Grupa II
LKS Bieńkowice – LKS Chałupki 0:2 (0:1)
LKS 05 Tworków – LKS Krzyżanowice 1:3 (1:0)
LKS 05 Tworków – LKS Chałupki 2:1 (2:1)
LKS Bieńkowice – LKS Krzyżanowice 1:2 (0:0)
LKS 05 Tworków – LKS Bieńkowice 2:1 (2:1)
LKS Chałupki – LKS Krzyżanowice 1:2 (1:0)

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here