Windows 8 za 69 zł. Co musisz zrobić, żeby go mieć?

0

Premiera nowego systemu już w październiku, wiele osób już teraz zadaje pytanie o cenę odsłony najnowszej wersji Windowsa. Już dziś możesz go mieć za 69,00 zł! Sprawdź nową promocję Microsoft i zobacz czy Ci przysługuje!

Znana jest już oficjalna data premiery systemu Windows 8, to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Już teraz możesz kupić komputer z nowym systemem za dodatkowe kilkadziesiąt złoty.

- reklama -

 

Nowa promocja Microsoftu ucieszy szczególnie osoby, które zdecydowały się na zakup nowego komputera, a mimo wszystko pragną się cieszyć z posiadania najnowszej wersji systemu. Każdy komputer zakupiony z systemem Windows 7 począwszy od 2 czerwca, aż do końca 2013 uprawnia nas do aktualizacji do najnowszej wersji systemu Windows 8 Pro. Warunki promocji zostały opisane na stronie Microsoftu.

 

Jednym z głównych warunków przystąpienia do promocji jest rejestracja na tej stronie internetowej, na której w dniu premiery otrzymamy drogą mailową kod promocyjny uprawniający do zakupu systemu Windows 8 w niezwykle okazyjnej cenie 69 złotych.

Co ciekawe, pojawiają się pogłoski, że Microsoft całkowicie zaprzestanie sprzedaży wersji pudełkowej oprogramowania i ograniczy się do przeinstalowanych systemów wraz z komputerem, lub aktualizacji już istniejących. Zwłaszcza ostatni sposób będzie ciekawy dla użytkowników, bowiem począwszy od XP wszystkie kolejne wariacje będą mogły zostać zaktualizowane do Windows 8 za jedyne 40$, o ile zrobią to przed końcem stycznia 2013 roku. Jest to zdecydowanie atrakcyjna oferta.

Promocja obowiązuje w 131 Krajach na całym Świecie.

 


 

 *) o szczegóły rozwiązań pytaj handlowców firmy SOFTib Racibórz, róg Klasztornej i Ogrodowej, 32 415 98 18, [email protected]

 

Racibórz, ul. Klasztorna 12
(róg Klasztornej i Ogrodowej)

tel. 32 415 98 18, 32 414 90 29, 504 18 18 27
http://www.softib.pl/

 Artykuł opracowano przy współpracy z firmą informatyczną SOFT-ib:

 

- reklama -

Odśwież swoją przestrzeń Więcej artykułów branżowych >>

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here