Poseł żąda od premiera wyjaśnień w sprawie Amber Gold

4

– Jakie relacje łączyły pana syna z firmami Amber Gold i OLT Express? – z takim pytaniem zwrócił się do premiera  pochodzący z Raciborza poseł Arkadiusz Mularczyk, zarzucając iż rząd Donalda Tuska "stoi na oszustwie".

Mularczyk, niegdyś członek Prawa i Sprawiedliwości, dziś szef klubu parlamentarnego Solidarna Polska, poruszył temat pod koniec ubiegłego tygodnia podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Wcześniej wystosował do premiera list, w którym zaapelował o jak najszybsze działania w celu ustalenia nieprawidłowości w działaniu firm Amber Gold i OLT Express. W piśmie tym prosił również o wyjaśnienia, jakie relacje łączyły Michała Tuska (syna premiera) z firmą OLT Express. – Był zatrudniony był w Portach Lotniczych i przekazywał wiedzę firmie OLT. To może być konflikt interesów . Panie premierze, to nie jest tak, że pana syn może pracować gdzie chce i za ile chce – przypomniał Mularczyk.

- reklama -

 

– W państwie polskim firmy wyciągają środki finansowe z kieszeni Polaków. Jak to jest że upadają biura podróży, jak to jest że za rządów Donalda Tuska dochodzi do tylu oszustw – mówił pod adresem premiera zarzucając, iż jego rząd "oparty jest na oszustwie". Mularczyk zapowiedział, iż w razie braku odpowiedzi jego ugrupowanie będzie domagało się zwołania nadzwyczajnego posiedzenia sejmu w tej sprawie.

 

oprac /ps/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Tatuś nie takie przekręty krył /Miro Rycho Zbycho/. Plichcie też się upiecze. Wszak przestępstwa nie było /niezależna prokuratura/
    Tusksynalek expert od transportu małe piwo do śniadania, jak mawiał dozorca Prokop. Do Chin pojedzie /bo to expert/

  2. Mularczyk… Mularczyk… W której partii się teraz udziela? Polska Jest Najważniejsza? Polska Jest Solidarna? Solidarna Polska Jest Najważniejsza? Polska Jest Najśmieszniejsza? Jarosława Jest Najmądrzejsza? Kempa Jest Najsmuklejsza? Tyle tych partii się potworzyło……

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here