KONKURS: karnety na mecze RTP Unii – rozstrzygnięty

0

W przyszłą sobotę RTP Unia po raz pierwszy w tym sezonie zagra na własnym stadionie. Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i już dziś wygraj jeden z biletów na jesienne mecze unitek w Raciborzu.KONKURS: Chcesz wygrać jeden z pięciu karnetów na jesienne mecze RTP Unii rozgrywane w Raciborzu? Każdy uprawnia do wstępu na mecze ligowe, pucharowe i Ligi Mistrzyń. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy przejrzeć galerię zdjęć ze sparingu ze Spartakiem Subotica ( link do galerii   ) i odpowiedzieć na pytanie:

 Na ilu zdjęciach pojawia się Chinasa Okoro Gloria

Odpowiedzi można nadsyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać "RTP Unia karnety". Wśród osób, które nadeślą poprawne tytuły wylosowana zostanie nagroda. Wiadomości można nadsyłać do 30 sierpnia.

- reklama -

 

zwycięzcy: Patryk Gucik, Denis Kuśnierz, Andrzej Kasza, Maciej Feret, Piotr Franków

 

Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową. Karnety za okazaniem dowodu osobistego będzie można odebrać w redakcji portalu raciborz.com.pl przy ul. Klasztonej 12. UWAGA: Czasami zdarza się, że wylosowana osoba nie potwierdzi odebrania nagrody lub z różnych przyczyn rezygnuje z niej. Wtedy wybieramy innego zwycięzcę. Z uwagi jednak na krótki czas pozostający do wydarzenia, losowanie odbywa się wśród osób, które podały numer telefonu. Dlatego podając numer zwiększasz możliwość swojej wygranej.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here