Film o Paktofonice bije rekordy

"Jesteś Bogiem" – film, przedstawiający historię grupy Paktofonika miał swoją premierę 21 września. W ciągu pierwszych trzech dni pobił wszelkie rekordy oglądalności. W całej Polsce obejrzało go prawie 400 tysięcy osób.

Historia Magika, Rahima i Fokusa cieszy się ogromną popularnością. Film "Jesteś Bogiem" pobił takie hity jak "Madagaskar 3" czy "Epoka Lodowcowa 4", które do tej pory królowały w rankingach oglądalności. W pierwszych dniach film w całej Polsce obejrzało 373 798 widzów. Nie bez przyczyny jeszcze przed premierą został on okrzyknięty najbardziej oczekiwanym filmem 2012 roku. W Raciborzu "Jesteś Bogiem" cieszy się taką również ogromną popularnością. Pierwszego dnia sala Kina Bałtyk pękała w szwach, a przez cały weekend film obejrzało tam 1212 osób.

- reklama -

"Jesteś Bogiem" w kinie Bałtyk będzie można oglądać do 4 października. Film wyświetlany będzie o godzinie 17.50 oraz o godzinie 20.00 (2.10 tylko o godz. 17.50).

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. niech mnie ktos oswieci, ale jak to jest ze film opowiada o jakis „poczatkach”, jak to chlopaki wchodza pierwszy raz do studia itd. a przeciez paktofonika to juz po/w trakcie kalibra ergo: oni juz byli wtedy w ch**** znani, to co to za bajki?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here