Jakub Ćwiek spotka się z czytelnikami

0

Jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy fantastyki młodego pokolenia, autor dziesięciu książek, m.in. cyklu "Kłamca", spotka się z miłośnikami fantasy w raciborskiej bibliotece.

Spotkanie autorskie w Bibliotece organizowane jest w ramach największej Trasy Literackiej w Polsce ROCK & READ FESTIVAL i połączone z promocją dwóch najnowszych publikacji autora: książki „Chłopcy” oraz komiksu „Kłamca. Viva l’arte”.

- reklama -

 

 

 

 

 

Jakub Ćwiek jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich pisarzy fantastyki młodego pokolenia. Za opowiadanie Bajka o trybach i powrotach otrzymał w roku 2012 Nagrodę im. Janusza A. Zajdla. Od lat związany z fandomem, stały bywalec wielu konwentów. Jest członkiem Śląskiego Klubu Fantastyki, w którym opiekuje się sekcją teatralną – grupą Słudzy Metatrona (wspomnianą w zbiorze Kłamca 2: Bóg marnotrawny). Adaptowane i reżyserowane przez Jakuba Ćwieka przedstawienia grupy wystawiane były na konwentach w całym kraju.

 

Autor dziesięciu książek, m.in. cyklu „Kłamca” oraz scenarzysta osadzonego w tych samych realiach komiksu. Spotkania z nim, przyrównywane są do występów najlepszych sław kabaretowych.

 

Spotkanie odbędzie się 29 października o godz. 18.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 12.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here