Raciborzanie pomodlą się za ofiary katastrofy smoleńskiej

16

Klub Frondy zaprasza na mszę św. w intencji prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej. Msza odprawiona zostanie10 listopada w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu.

Chociaż od katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem minęły już prawie trzy lata to do opinii publicznej ciągle docierają nowe informacje w tej sprawie. Ostatnio media donoszą o zamianie ciał i kolejnych ekshumacjach. Kilka tygodni temu głośno było o zdjęciach ofiar katastrofy, które w internecie zamieścił jeden z rosyjskich bloggerów. W cieniu tych wszystkich wydarzeń raciborzanie pomodlą się za dusze wszystkich ofiar. W sobotę, 10 listopada o godz. 18.00 w kościele NSPJ przy ul. Warszawskiej w Raciborzu odbędzie się msza św. w intencji prezydenta Lecha Kaczynskiego oraz wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej. Na mszę zaprasza Ryszard Frączek z klubu Frondy, Piotr Smudziński z klubu Gazety Polskiej oraz Mieczysław Heflinger – Solidarni 2000.

- reklama -

 

 

/p/

- reklama -

16 KOMENTARZE

 1. Boże, Boże…
  Pomódlcie się także za Ojczyznę i spokój w Ojczyźnie, tzn. za ta, aby ciągle nie przypominać o katastrofie „smoleńskiej”.
  Tyle było katastrof w historii (także Plski).
  Za moje (podatników) pieniądze „patrioci” z GP, Frondy, etc – rozgrzebują stare sprawy.
  Nie bawcie się Polską – jeśli myślicie „jak to na wojence ładnie”, to obejrzyjcie sobie jakiś film o wojnie.
  Może być, np. „Szeregowiec Ryan” – pięknie tam pokazano, jak można zabijać się nawzajem, jak podczas ostrzału kule „odcinają” ręce i nogi, jak wychodzą wnętrzności.
  Politycy i pseudo-także chętnie jątrzą i wywołują nienawiść, a ginie na wojnie ciemny motłoch, czyli – MY.
  Nie mam nic przeciwko modlitwom, ale po jakie licho ciągle mój rodzinny (kiedyś) kościół p.w. NSPJ bawi się w polityczkę. Drodzy Księża, i Proboszczu Drogi – owieczki będą odchodzić, i to światłe, czyli młode i wykształcone – i tyle wywalczycie swego.
  Polska jest jedna – a Wy jątrzycie i mieszacie – wstyd i tyle.
  Przykre – ale za komuny nie był potrzebny IV Departament, a teraz – TAK.

 2. To nie mój komentarz ten ponizej . Jakis gnojek podszywa sie pod moj Nick . Jak 96 ludzi zgninelo to sie modlcie . Jak chcecie z tego robic znowu poltyczna drake to dajcie z tym spokoj . Kaczor i tak dalej maci . Nawet smierc brata go z tego nie wyleczyla . To chory czlowiek . On i Macierewicz ten psychol . Ade

 3. Zabili Ojca i Synów w swoim stylu, zabraniają rozpaczać nad śmiercią najlepszych Polskiej Rodziny. To ludzie Beliala – obcy dla Polskiej Ziemi, chcą decydować, by za bardzo nie płakać, by zanadto nie zkłócać atmosfery panowania diabelskiego piekła ! ! ! Ręka Boża i tak Was dosięgnie ! ! ! Poczytajcie swoje proroctwo, Polska jest w ręku Boga ! ! !

 4. Podświadomie wyraziłeś głos ducha rozerwanago na strzępy jednego ze zamordowanych ofiar katastrofy. Ty wiesz o kim piszesz, ale wolisz przypisać to mnie „prorok”, sumienie będzie Was nawiedzać jeszcze bardzo długo, szczególnie gdy będziecie świadkami rozgrzeszania winnych tej katastrofy ! ! !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here