Budowa aquaparku bez poślizgów

1

– Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem – prezydent Lenk  nie widzi zagrożenia dla terminu budowy aquaparku . Inwestycję można by nawet ukończyć wcześniej, ale jak twierdzi, lepiej się nie śpieszyć i zrobić dobrze.

 

- reklama -

 

Termin oddania aquaparku do użytku zaplanowano na wiosnę 2014. Roboty przebiegają zgodnie z harmonogramem, a nawet nieznacznie go wyprzedzają. Wykonawca jeszcze w tym roku ma w planach część budynków zadaszyć, by móc już w środku wykonywać prace instalacyjne. Problemy wynikające przy budowie – jeśli takowe się pojawią – są na bieżąco rozwiązywane. Prezydent Mirosław Lenk nie dopuszcza możliwości jakichkolwiek poślizgów. – Nie zakładam, żeby wykonawca mógł się spóźnić, bo to rzetelna firma której do tej pory to się nie zdarzało – zapewniał podczas posesyjnej konferencji prasowej

Nad całością prac, pomimo iż inwestorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji, czuwa wiceprezydent Wojciech Krzyżek. Choć istniały zamiary, by inwestycję zakończyć nieco wcześniej niż zakłada harmonogram, prezydent nie zamierza się śpieszyć by oddać ją przed terminem. – Chcemy przede wszystkim zrobić to dobrze – deklaruje.

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here