XIII-ty Bieg Niepodległości już w niedzielę!

0

11 listopada w Kuźni Raciborskiej po raz trzynasty odbędzie się bieg z okazji Narodowego Święta Niepodległości. – Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe – zapewniają organizatorzy. W niedzielę 11 listopada o godzinie 12:00 spod Szkoły Podstawowej na ul. Piaskowej 28 w Kuźni Raciborskiej startuje XIII. Bieg Niepodległości. Celem imprezy jest popularyzacja i upowszechnianie sportu wśród społeczeństwa Miasta i Gminy Kuźnia Raciborska a także uczczenie 94. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

- reklama -

W biegu mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli. Zgłoszenia grupowe powinny zostać dostarczone do MOKSiR do 9 listopada. Zgłoszenia indywidualne będą przyjmowane w dniu zawodów w biurze od godziny 11:30. Bieg zostanie przeprowadzony w siedmiu kategoriach wiekowych. Dodatkowo zostanie również przeprowadzona rywalizacja drużynowa między zgłoszonymi szkołami.

– Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, w klasyfikacji drużynowej szkół dyplomy oraz puchary – informują organizatorzy. Szczegółowe informacje na temat biegu można uzyskać pod numerem telefonu: 32 419 14 07.

/żet/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here