Potężna dawka pomocy edukacyjnych dla raciborskich szkół

Zestawy do gimnastyki korekcyjnej, gry edukacyjne i programy multimedialne ułatwiające zapamiętywanie pisowni trudnych wyrazów etc. Nowe pomoce edukacyjne wkrótce trafią do raciborskich szkół.

Być może już wkrótce do raciborskich szkół trafi ogromna ilość pomocy edukacyjnych. W skład zamówienia, które jest przedmiotem postępowania przetargowego weszły: zestawy do gimnastyki korekcyjnej, gry edukacyjne i programy multimedialne ułatwiające zapamiętywanie pisowni trudnych wyrazów, zestawy do praktycznego badania jakości gleby, wody i powietrza,  programy graficzne, zestawy do demonstracji sił pola magnetycznego, atlasy zwierząt domowych, audiobooki dla dyslektyków, a także zeszyty ćwiczeń dla uczniów i nauczycieli itd.

- reklama -


W zestawie pomocy edukacyjnych duży nacisk położono na zakup gier i programów multimedialnych ułatwiających zapamiętanie pisowni trudnych wyrazów (fot. ortograffiti.pl).

Potężny zestaw pomocy edukacyjnych trafi do wszystkich raciborskich szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Racibórz (szkoły podstawowe nr 5, 13, 15, 18, a także gimnazja nr 1, 2, 3, 4, 5). Postępowanie przetargowe potrwa do 11 grudnia 2012 roku. Zakup pomocy odbędzie się w ramach realizacji programów edukacyjnych "Świat wokół nas" oraz "Nauka bez tajemnic", które są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Wykonawca, który zaoferuje najniższą cenę będzie zobowiązany dostarczyć pomoce edukacyjne do 21 dni od daty podpisania umowy.

/żet/

—————————————————————————————————————————

 

 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

 
Dodaj!

 
—————————————————————————————————————————-

Polecamy również:

Rodzice obejrzeli spektakl i zwiedzili budynek SP13

W czwartek w Szkole Podstawowej nr 13 odbył się Dzień Otwarty (zdjęcia). Rodzice i dzieci, które od przyszłego roku będą się uczyć się w tej placówce mieli okazję ją zwiedzić. Obejrzeli też przygotowany dla nich spektakl. Zobacz zdjęcia>>>

 

Uczniowie z Płoni na Mikołaja pojadą do planetarium

Zakończył się przetarg na organizację wycieczki dla uczniów do chorzowskiego obserwatorium astronomicznego. Zwyciężyła firma z Raciborza. Zwiedzanie obiektu nie jest jedyną atrakcją, która czeka na uczniów z Płoni.

 

 

 

800 lekcji z doradztwa zawodowego dla szóstoklasistów

Zakończył się przetarg na przeprowadzenie dodatkowych zajęć z doradztwa zawodowego dla raciborskich szóstoklasistów. Firma z Krakowa przeprowadzi 800 godzin zajęć w raciborskich szkołach.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here