Oszukał Cię stolarz z Londzina 4? Zgłoś się na policję!

1

Raciborska policja prowadzi postępowanie przygotowawcze, w sprawie oszustwa dokonanego przez zakład stolarski mieszczący się w Raciborzu na ul. Londzina 4. Osoby poszkodowane proszone są o kontakt z policją.
Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prosi o kontakt klientów zakładu stolarskiego zlokalizowanego w Raciborzu przy ul. Londzina 4, które zostały przez ten zakład oszukane (firma nie wywiązała się z warunków zawartej z klientem umowy). – Zwracamy się z uprzejmą prośbą do osób, które mogły zostać pokrzywdzone przez powyższą firmę o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 lub telefoniczny pod nr telefonu: 997, 32 -459-42-34 – informuje raciborska policja.

/żet/

- reklama -

—————————————————————————————————————————

 

 

 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

 
Dodaj!

 
—————————————————————————————————————————-

Polecamy również:

19-letni sprawca kradzieży w Nędzy wpadł w ręce policji

2 stycznia około godz. 16:30 komisariat policji w Kuźni Raciborskiej został powiadomiony o kradzieży z włamaniem do ciągu handlowego w Nędzy przy ul. Jesionowej. Szybka reakcja policjantów pozwoliła na ujęcie sprawcy.

Napadł na staruszkę, obezwładnili go przechodnie

22 grudnia w Raciborzu złodziej wyrwał starszej pani torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Szybka i zdecydowana reakcja przypadkowych świadków zdarzenia pozwoliła na odzyskanie łupu oraz schwytanie sprawcy.

Kradzież i włamanie na ul. Ocickiej w Raciborzu

Policja otrzymała zgłoszenie włamania i kradzieży, którego dokonano na parkingu przy ul. Ocickiej. Złodzieje za cel wybrali sobie fiata pandę. Poszkodowaną w wyniku tego zdarzenia jest właścicielka auta, mieszkanka Raciborza.

Policja poszukuje sprawców zuchwałego napadu na lombard

Scenariusz jak z filmu: do lombardu wchodzi 5 osób, jedna przebrana za Mikołaja. Obezwładniają ekspedientkę, rabują gotówkę z sejfu oraz biżuterię i odjeżdżają. To wydarzyło się naprawdę, a policja szuka sprawców napadu.

Dzieci kradły węgiel… Dorosły oskarżony o paserstwo

Policja zatrzymała trójkę dzieci w wieku 13-16 lat, które kradły węgiel. Na ślad w sprawie wpadł pies tropiący. Oprócz zatrzymania nieletnich ujęto również mężczyznę oskarżonego o paserstwo.

Policja zatrzymała oszustów sprzedających trefny opał

Policja zatrzymała dwóch oszustów, którzy sprzedawali opał z domieszką substancji niepalnych. Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prosi osoby poszkodowane o kontakt.

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here