Konkurs: recital poświęcony Irenie Jarockiej-rozstrzygnięcie

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, odpowiedz na jedno pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na recital poświęcony Irenie Jarockiej, który odbędzie się 20 stycznia w RCK w Raciborzu.

20 stycznia w Raciborskim Centrum Kultury miejsce będzie miał wspomnieniowy recital o Irenie Jarockiej, artystce niezwykłej. Wyśpiewane przez nią piosenki na długo pozostaną żywe i brzmiące jej głosem, zawsze świeżym, aksamitnym pełnym optymizmu i nadziei.
 
KONKURS: Chcesz wygrać podwójne zaproszenie na recital poświęcony Irenie Jarockiej? Wystarczy, że poprawnie wykonasz zadanie konkursowe: Kto wystąpi na recitalu poświęconym Irenie Jarockiej? Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku, 18 stycznia do godziny 14:00. Można je nadsyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy podać "Irena Jarocka" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem.
 
Rozstrzygnięcie konkursu 18 stycznia o godzinie 18:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową.

- reklama -

 

Zaproszenie na recital poświęcony Irenie Jarockiej wygrała następująca osoba: Pani Joanna Tumulla. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na łamach portalu raciborz.com.pl 

 

Regulamin konkursu:
O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.
 
/źródło: rck.com.pl/ /publ:aw/

 

——————————————————————————————–

Polecamy również:

Konkurs: zaproszenie na recital Evy Becli "Makijaże"

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, odpowiedz na jedno pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na recital Ewy Becli "Makijaże", który odbędzie się 19 stycznia w RCK w Raciborz.

 

Konkurs: zaproszenie na operę "Cyrulik Sewilski"

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, odpowiedz na jedno pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na operę "Cyrulik Sewilski" w Wodzisławskim Centrum Kultury.

 

Konkurs: wejściówki lub płyty zespołu Sari Ska Band

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, odpowiedz na jedno pytanie i wygraj płytę lub wejściówkę na koncert zespołu "Sari Ska Band", który odbędzie się 18 stycznia w klubie "Koniec Świata".

 

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here