RSS Nasze Miasto zaprasza na „ożywiające Racibórz” debaty

0

RSS NaM zaprasza wszystkich chętnych do podzielenia się swoimi koncepcjami na rewitalizację centrum Raciborza na debaty społeczne. Pierwszym tematem będzie koncepcja rewitalizacji ul. Długiej. RSS Nasze Miasto kontynuujemy obywatelski plan rewitalizacji centrum Raciborza. Po spotkaniach stolikowych i debacie w hotelu Polonia przyszedł czas na cztery debaty z udziałem mieszkańców: 11.02 – poniedziałek – g.18.00 – Rewitalizacja ul.Długiej; 12.02 – wtorek – g.18.00 – Rewitalizacja Rynku. Te dwa pierwsze spotkania odbędą się w Bibliotece Miejskiej, ul.Kasprowicza 12, I piętro.

- reklama -

– Zapraszamy do aktywnego udziału – Twój głos jest ważny, Twoje marzenia też się liczą! – nawołują organizatorzy debaty nad koncepcją rewitalizacji centrum Raciborza.
Kolejne spotkania będą dotyczyć rewitalizacji Pl. Długosza (18.02 – poniedziałek – g.18.00), a także dworca PKP i ul. Mickiewicza (19.02 – wtorek – g.18.00).  W marcu i kwietniu (16.03/23.03/13.04/20.04) zostaną przeprowadzone publiczne warsztaty, na który zebrane w czasie spotkań stolikowych, debat i ankiet wnioski i pomysły dotyczące ożywienia centrum Raciborza zostaną "doprecyzowane i zgrane".

oprac. /żet/

Polecamy również:

 

Spotkania stolikowe dla chcących ożywić Racibórz

RSS NaM zaprasza wszystkich chętnych do podzielenia się swoimi koncepcjami na rewitalizację centrum Raciborza na "spotkania stolikowe" 29 i 30 listopada.

RSS Nasze Miasto chce ożywić centrum miasta

20 października u wylotu ul. Długiej, przy raciborskim rynku, odbył się happening mający zachęcić mieszkańców Raciborza do udziału w projekcie rewitalizacji centrum miasta. Zobacz zdjęcia>>>

Ożywiamy Racibórz: duże zainteresowanie inicjatywą NaMu
Zorganizowana przez RSS Nasze Miasto w ramach "Obywatelskiego Planu Rewitalizacji Centrum Raciborza" w Hotelu Polonia konferencja przyciągnęła licznych mieszkańców miasta. Dyskusja była niezwykle gorąca.

 

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

———————————————————————————————————————

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here