O katastrofie smoleńskiej na Końcu Świata

Klub Gazety Polskiej w Raciborzu zaprasza na "Smoleńskie echa", spotkanie z dr. Wojciechem Popkiewiczem. W programie m.in. film o Aleksandrze Natalii-Świat oraz prezentacja książki "Ćma z czerwonej wyspy".

Wydarzenie będzie miało miejsce w restauracji KONIEC ŚWIATA w Raciborzu przy ul. Karola Miarki 3a.  Program spotkania: film o Aleksandrze Natalli-Świat pt. "Świat Oli", prezentacja powieści " Ćma z czerwonej wyspy" wątek smoleński  oraz mini-recital autorski piosenki patriotycznej.

- reklama -

Spotkanie odbędzie się 21 lutego godz. 19.00

 

/ps/

fot. oficjalna strona Wojciecha Popkiewicza

 

 ———————————————–

 

patrz także:

 

Tłumy raciborzan na spotkaniu z Antonim Macierewiczem[WIDEO]

Tematem spotkania Antoniego Macierewicza z raciborzanami była katastrofa Smoleńska.  Antoni Macierewicz w Raciborzu – zdjęcia. Antoni Macierewicz o zamachu w Smoleńsku – wideo.

 

- reklama -

15 KOMENTARZE

  1. To niesamowite że nieudacznictwo i partactwo Lecha Kaczyńskiego przez które zginęło tylu ludzi i on sam, zamiast byc potępiane to teraz jest odwrócone jak kot ogonem i przerobione na zamach. Nieudacznicy prowadzą to śledztwo bo cały ten kraj to banda „expertów z wikipedii” a największym był Lech Kaczyński.

  2. Wierzcie dalej wyborczej, TVN, Anodinie, MAK-owi, łykajcie każdy kit wam wcisną bo zwyczajnie bezmózgie lemingi jesteście. Ile już kłamstw z postępowania obalono? Pijany generał za sterami, tak lądują debeściaki, wysokość brzozy, już nawet najbardziej tępi wyznawcy Michnika nie mają odwagi tych pierdół powtarzać. Co chwilę obalane są kolejne kłamastwa, a nowe niewygodne fakty są coraz bardziej prawdopodobne. Ale wy za głupi jesteście, wolicie powtarzać to co wam do łebków wtłoczyli, Szkoda na was słów…

  3. skoro cały naród to Lemingi na których szkoda słów to po co się udzielas na tym forumz i marnujesz słowa? Lepiej idź na Krakowskie przedmiescie z radiem maryja na uszach i tam se walnij wino to może ci trochę przejdze twoja frustracja życiowa. Lech Kaczyński nie żyje bo pozwolił sobie na lot w stylu Chucka Norissa i tyle.

  4. Za katastrofę odpowiada bezpośrednio dowódca (który nie potrafił wyprosić z kokpitu Kazany, który miał problem), pośrednio odpowiadają Kaczyńscy, ale opasły Dziwisz ulokował kaczora na Wawelu i głupio by było go stamtąd usunąć. To tak w wielkim skrócie, bo jeszcze dochodzi niedouczenie załogi (błędnie określona wysokość samolotu, korzystanie z niewłaściwego wysokościomierza – radiowego zamiast barycznego. Decyzja o odejściu na autopilocie – to był błąd, bo lotnisko nie było wyposażone w system ILS). Błędy pilotów można by jeszcze długo wyliczać, ale trzeba pamiętać, że do katastrofy nie doszłoby, gdyby nie chęć wylądowania za wszelką cenę „a nuż się uda”. Nie udało się. Tak się kończy bezmyślna brawura i brak odpowiedzialności.

  5. Jeśli grupa nieodpowiedzialnych dyskotekowiczów bez prawa jazdy zasuwa starą zdezelowaną beemą, wyprzedza na trzeciego a potem rozbija się na drzewie, to jest to bezsensowna śmierć. I nie jest to niczyja narracja, zamach, spisek ani Wielka Tajemnica.

  6. Lemingom PO-wym, fakty to za mało, oni zrobią wszystko, by było w Polsce coraz gorzej – tak też jest, i tego oni będą bronić tak długo aż zostaną rozdeptani jak to pskudne robactwo ! ! ! Trzeba być wściekłym wrogiem Polski, by w taki sposób bawić się tragedią smoleńską ! ! ! Czy to możliwe, że tacy nie ludzie, chcą powrotu do hitlerowskich czasów ???
    Leming w Polsce nigdy rządzić nie będzie ! ! !

  7. Kretynie, katastrofą smoleńską bawi się szeroko pojęte PiSiorstwo, bo PiS to nie partia, lecz stan umysłu. Przyczyny tego bezsensownego wypadku są arcyboleśnie proste: niedouczona załoga zamiast udać się na lotnisko zapasowe podjęła ogromne ryzyko, PRZEKROCZYŁA WSZELKIE MINIMA I ZIGNOROWAŁA WSZYSTKIE OSTRZEŻENIA! Poza tym ujawniła irracjonalny strach przed przełożonymi. Reszta to wypadkowa polskiego i rosyjskiego burdelu. I tyle.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here