Młodzi „Łamatorzy” wywalczyli w Luboniu trzynaście medali

Otwarte Mistrzostwa Polski Gold Teamów w Brazylijskim Jiu Jitsu w Luboniu przyciągnęły 200 zawodników z całego kraju. Nie zabrakło również raciborskich "Łamatorów", którzy wywalczyli trzynaście medali. W minioną sobotę 9 marca 2013 roku, kiedy młodzieżowcy wywalczyli tytuł Mistrza Polski Ne-waza w Katowicach, ich młodsi koledzy trenujący pod okiem trenera Michała Musioła walczyli w Luboniu koło Poznania na czwartych Otwartych Mistrzostwach Polski Gold Teamów w Brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci, młodzieży i dorosłych czyli Open Gold Team Polish Championship.

Młodzi "Łamatorzy" zdobyli w Luboniu aż trzynaście medali.
W imprezie brało udział blisko 200 zawodników z około 20 klubów Brazylijskiego Jiu Jitsu z całego kraju. Raciborski klub Bjj "Łamator" wystawił 12 zawodników trenujących w grupie dzieci i 1 trenującego w grupie starszej. Młodzi podopieczni raciborskiego klubu po bardzo emocjonujących walkach znaleźli się na podium i zdobyli w sumie 13 medali czyli tyle samo ile ich starsi koledzy w Katowicach.

Roman Jedrzejczak kat. – 57 kg
Patryk Belik kat. – 76 kg. ( junior – niebieskie pasy)
Dawid Paluch kat. – 53 kg
BRĄZ:
Daniel Grzeszczyk kat. – 53kg
Kamil Bordo kat. – 47 kg
Antoni Milej kat. – 46 kg

– Jako trener jestem bardzo zadowolony ze startu moich podopiecznych, tym bardziej że każdy z nich zajął pozycję medalową w tak prestiżowych zawodach. Młodzi sportowcy dali z siebie wszystko walcząc z zawodnikami czołowych Polskich klubów Brazylijskiego Jiu Jitsu. Dziękuję rodzicom dzieciaków za pomoc w transporcie oraz za gorący doping, panu Dariuszowi Zapłata z firmy Tibi Car za użyczenie samochodu oraz firmie Eko-okna za wsparcie finansowe naszego klubu – relacjonuje Trener Michał Musioł.

T.J., oprac. /żet/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Łamator Drużynowym Mistrzem Polski

Odbywające się w sobotę zawody były bardzo udane dla zawodników Klubu Brazylijskiego Ju-jitsu „Łamator” . Na katowickich zawodach wywalczyli oni tytuł „Drużynowego Mistrza Polski Młodzieżowców Ju-jitsu Ne-waza”.

Mistrz ze Szczecina ćwiczył z łamatorami

W sobotę i niedzielę miłośnicy brazylijskiego jiu-jitsu mieli prawdziwą "ucztę". Do klubu Łamator przyjechał ze Szczecina Mariusz Linke. Jest on ikoną polskiego BJJ i jako pierwszy w Polsce otrzymał czarny pas w tym sporcie walki.

Cztery złote medale Łamatorów na zawodach w Dzierżoniowie

Zawodnicy raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu-jitsu "Łamator" walczyli w II Ogólnopolskim Turniej No Gi Fight w Dzierżoniowie. Start naszych zawodników był bardzo udany ponieważ przywieźli aż 5 medali w tym 4 złote.

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.