Kryminalni zatrzymali złodzieja i pasera

0

W wyniku podjętych czynności operacyjnych raciborscy kryminalni ustalili, a następnie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 22 lata. Jeden z nich włamywał się do piwnic, a drugi skupował skradzione przedmioty… Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, a następnie zatrzymali 28-letniego mieszkańca Raciborza, który w okresie od sierpnia 2012 roku do marca 2013 roku dokonał szeregu włamań do piwnic oraz różnego rodzaju kradzieży na terenie Raciborza. Łupem złodzieja padły głównie rowery, elektronarzędzia oraz złom. Do tej samej sprawy zatrzymany został również 22-letni mieszkaniec województwa opolskiego, który jest podejrzany o to, że skupował przedmioty pochodzące z przestępstwa. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie. Już usłyszeli zarzuty. Sprawa ma charakter rozwojowy. Nie wykluczone są dalsze zatrzymania.

KPP w Raciborzu, publ. /żet/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

- reklama -

Z rozprawy na policyjny "dołek"

Policjanci z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej zatrzymali dwóch kibiców katowickiej drużyny, którzy „na gościnnych występach” w kilku sklepach dokonali kradzieży artykułów spożywczych o wartości ponad 270 zł.

Kolizja na skrzyżowaniu Bogumińskiej i Opawskiej

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Bogumińskiej, Jana Pawła II i Opawskiej w Raciborzu. Stłuczka na "mycie" w Raciborzu – zdjęcia.

Pijani mężczyźni uciekali ze skradzionym złomem w rękach

Policjanci z raciborskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do budynku jednej z firm na terenie miasta. Z terenu firmy skradli oni metalowe ramy okienne oraz żeliwne elementy.

——————————————————————————————————————–

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here