MotoSerce na wodzisławskim rynku

Klub motocyklowy WRM MC POLAND Chapter Wodzisław Śląski wykorzystał piękną kwietniową pogodę i zorganizował pełną atrakcji imprezę połączoną ze zbiórką krwi. MotoSerce 2013 – zdjęcia. W sobotę, 20 kwietnia, klub motocyklowy WRM MC POLAND Chapter Wodzisław Śl. zorganizował zbiórkę krwi dla dzieciaków. W ramach imprezy wystąpiły zespoły Kwintet oraz Blend. Dodatkowo na najmłodszych czekało wiele atrakcji: plac zabaw, malowanie twarzy, wyścigi na walizkach a także liczne konkursy. Ponadto w ramach imprezy odbyły się  m.in. pokazy ratownictwa drogowego, prezentacja odzieży motocyklowej oraz motocykli. Podczas zbiórki 66 osób zdecydowało się oddać krew. Łącznie zebrano 29,7 litrów krwi.

- reklama -
 
 
/Krystyna Stanik/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Miłośnicy Volkswagenów spotkali się na Zamku

W niedzielne popołudnie na zamkowym dziedzińcu pojawiły się oldtimery. Do Raciborza zjechali miłośnicy Volkswagenów  (zdjęcia>>) . Wcześniej samochody te można było oglądać m.in. w Zabrzu, Rybniku czy Gaszowicach.

 

Pokazy kaskaderskie w Raciborzu w 1986 roku [WIDEO]

Na serwisie YouTube pojawił się film z występu polsko – australijskiej grupy kaskaderów w Raciborzu w 1986 roku. Stadion miejski był pełny. Tłumy szalały na widok niesamowitych sztuczek. Zobacz wideo z występu.

Rajdowcy ze "Ślązaka" zainaugrowali nowy sezon [WIDEO]

W niedzielę, 7 kwietnia w Kuźni Raciborskiej odbyła się piąta edycja Amatorskiego Rajdu Samochodowego zorganizowanego przez Automobilklub "Ślązak" z Rydułtów. Zobacz wideo z Rajdu w Kuźni. 

——————————————————————————————————————–

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here