Nietrzeźwi kierujący szaleli na drogach powiatu

0

Podczas minionego weekendu policjanci z Raciborza zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących. Wśród nich byli zarówno rowerzyści, jak i kierowcy samochodów osobowych. Rekordzista miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Podczas minionego weekendu, 26-28 kwietnia raciborscy policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących, w tym czterech rowerzystów. Rekordzistą był raciborzanin, u którego badanie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy zatrzymani to mężczyźni – mieszkańcy Raciborza, powiatu raciborskiego oraz powiatu głubczyckiego.

- reklama -

Wśród nietrzeźwych rowerzystów rekordzistą był raciborzanin, którego patrol drogówki zatrzymał w Raciborzu przy ulicy Głubczyckiej. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Pozostali zatrzymani rowerzyści mieli w sobie 0,78 oraz ponad 1,3 promila alkoholu.

Oprócz nietrzeźwych rowerzystów zatrzymano także nietrzeźwego kierowcę samochodu osobowego. Był to 28-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, który został zatrzymany w Wojnowicach przy ulicy Pocztowej. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w jego organizmie znajduje się ponad 1,8 promila alkoholu.

 

Paulina Krupińska

 

 

—————————————————-

Polecamy również:

 

Mieszkała ze zwłokami męża przez co najmniej kilka dni

W jednym z mieszkań na ulicy Bosackiej ujawniono zwłoki mężczyzny. W mieszkaniu, w którym znaleziono zwłoki przebywała żona zmarłego. Przez co najmniej kilka dni ukrywała ona fakt, że jej mąż nie żyje

Policja szuka właścicieli skradzionych rzeczy

Raciborscy policjanci odzyskali rzeczy, które skradzione zostały w wyniku włamań do altanek (zdjęcia), znajdujących się na terenie miasta. Rzeczy można odebrać w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu.

Wielkie poranne łowy na pijanych kierowców

W poniedziałek raciborscy policjanci na drogach miasta oraz powiatu zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących. Większość z nich została zatrzymana wczesnym porankiem.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here