Występ Łamatorów na Mistrzostwach Europy w Krakowie

0

W Krakowie odbyły się Mistrzostwa Europy ADCC (zjdęcia), które były jednocześnie kwalifikacjami do tegorocznych finałów w Chinach. Klub Sportowy Łamator z Raciborza przywiózł z tych zawodów jeden krążek.

Na matach w Krakowie zmierzyli się zawodnicy z Polski, Wielkiej Brytanii, Holandii, Finlandii, Japonii, Rosji,Francji i wielu innych państw. Klub Sportowy "Łamator" z Raciborza przywiózł z tych zawodów jeden krążek. Jakub Duduś wywalczył srebrny medal w kategorii juniorów. W pierwszej walce poddał on duszeniem zza pleców szczecińskiego zawodnika,a w finale uległ na punkty zawodnikowi z klubu Alliance. W kategorii seniorskiej gdzie zwycięzca walczył o prawo startu w finałach w Chinach nasz zawodnik Kamil Tarnawski wygrał ze słowackim zawodnikiem.

- reklama -

 

Jakub Duduś, zawodnik klubu Łamator z zawodów przywiózł srebrny medal.

 

– W kolejnej walce uległ on niestety na punkty zawodnikowi z Finlandii. Zwycięską walkę w kategorii początkujących zaliczył także Michał Hibner, jednak po porażce w następnym starciu musiał on pożegnać się z turniejem – relacjonuje prezes klubu Tomasz Jabłonka.

Paulina Krupińska

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here