Policjanci z naszej drogówki na ogólnopolskim konkursie

0

Testy, kierowaniem ruchem, jazda motocyklem i samochodem, strzelanie z broni palnej – lista umiejętności, które muszą posiąść policjanci z drogówki jest długa. Rozpoczął się konkurs, który wyłoni najlepszego.Pięćdziesięciu policjantów z Jastrzębia, Raciborza, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego oraz Żor pisało test w ramach eliminacji do turnieju Policjant Ruchu Drogowego 2013. Test był pierwszym etapem rywalizacji, w czasie kolejnych funkcjonariusze drogówki będą kierować ruchem na skrzyżowaniu, jeździć motocyklem oraz samochodem a także strzelać z broni palnej.

Perfekcyjna znajomość przepisów, sprawność, umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji, umiejętności strzeleckie oraz jazdy motocyklem i samochodem – to cechy, które będą charakteryzować najlepszego Policjanta Ruchu Drogowego 2013.

- reklama -

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Obrażał i groził. Pijany mężczyzna prawie pobił policjantów

Pijany mężczyzna wyrzucił swoją konkubinę z jej własnego domu. Gdy w drzwiach mieszkania zobaczył policjantów chciał uciec przez okno. Gdy mu się nie udało zaczął obrażać i grozić policjantom, że ich zabije.

Fałszywi pracownicy wodociągów uderzają ponownie

Fałszywi pracownicy wodociągów nie dają o sobie zapomnieć. Tydzień po ostatnim skoku dokonali kolejnej kradzieży w jednym z mieszkań na terenie Raciborza.

Lekceważą nawet sądowe zakazy. Pijani rowerzyści na drogach

W ciągu ostatniej doby raciborscy policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych rowerzystów. Dwie z tych osób wsiadły na rower mimo orzeczonego zakazu kierowania tym pojazdem. Rekordzista miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here