Konkurs: wygraj książkę „Czwarta ofiara” – rozstrzygnięcie

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl oraz księgarni Sowa, odpowiedz na jedno proste pytanie, wygraj książkę "Czwarta ofiara" autorstwa Mari Jungstedt i śledź losy komisarza Knutasa.

Hity Księgarni SOWA:

- reklama -

1. Bomba, czyli alfabet polskiego szołbiznesu – Karolina Korwin-Piotrowska – 36.90
2. Pieśń o poranku – Paulina Simons – 39.90
3. Czwarta ofiara – Mari Jungstedt – 34.40
4. Śnieżka musi umrzeć – Nele Neuhaus – 39.90

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Czwarta ofiara" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Którą z kolei książką autorki Mari Jungstedt jest książka "Czwarta ofiara"? Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 3 czerwca na adres [email protected], w tytule należy podać "Sowa – ofiara" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 4 czerwca.

 

 

"Czwarta ofiara" to kolejna już pozycja w cyklu gotlandzkim Mari Jungstedt, wschodzącej gwiazdy skandynawskiej literatury kryminalnej. Już teraz jej twórczość przyrównuje się do stylu czołowych mistrzów szwedzkich kryminałów – rosnące napięcie, mroczny klimat, towarzyszące bohaterom i akcji groza. Podobnie jak w poprzednich powieściach, komisarz Knutas staje przed trudnym zadaniem. Musi rozwiązać makabryczną zagadkę.

 

Rozstrzygnięcie:

Nagroda w postaci książki "Czwarta ofiara" wędruje do Pani Magdaleny Leciak. którą zapraszamy do redakcji. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do bieżącego śledzenia – już dziś nowy konkurs.

 

 

 
Księgarnia SOWA
ul. Długa 29
Racibórz

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here