Niesforny pies spowodował wypadek na Podwalu

5

Służący terapii pies wbiegł na Podwale – wprost pod koła jadącego drogą motocyklisty. Motocyklista doznał poważnych obrażeń. Na miejscu błyskawicznie zjawiła się Straż Miejska, która zabezpieczyła teren i kierowała ruchem. Do groźnego wypadku doszło sobotniego poranka (15.06.13) na ulicy Podwale w Raciborzu. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że na jezdnię wbiegł  pies rasy labrador. Zwierzak wbiegł na Podwale ze skweru przy targowisku wprost pod koła jadącego drogą motocyklisty. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń obojczyka i nogi, które opatrzyła przybyła na miejsce karetka pogotowia (ma złamane podudzie oraz kość szyjki ramienia).

Na miejscu jako pierwsza pojawiła się Straż Miejska, której funkcjonariusze kierowali ruchem w rejonie ulic Podwala, Drzymały i Opawskiej od momentu zabezpieczenia miejsca wypadku aż do doprowadzenia ulicy do stanu przejezdności.

- reklama -

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że pies pomagał w zaadoptowaniu się do nowych warunków dzieciom, które bawiły się z nim w pobliskim parku. Poszkodowany w wypadku mężczyzna to 52-letni mieszkaniec Raciborza. Mężczyzna był trzeźwy. Raciborscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Kuźnia Raciborska: Siedmiolatek wjechał pod samochód

Jadący rowerem siedmioletni chłopiec wyjechał rowerem zza ogrodzenia wprost pod koła przejeżdżającego ulicą fiata pandy. Zdarzenie miało miejsce w Kuźni Raciborskiej, naprzeciwko komisariatu policji.

TIR utknął pod wiaduktem. Kierowca z obrażeniami

Tuż przed godz. 16.00 pod wiaduktem na ul. Bosackiej utknął ciągnik siodłowy z cysterną na mikołowskich numerach rejestracyjnych. TIR po raz kolejny utknął pod wiaduktem >>> zobacz zdjęcia.

Kolizja na mycie, fiat zderzył się z fordem

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II, Opawskiej i Bogumińskiej. Fiat uno zderzył się z fordem fiestą >> zobacz zdjęcia

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. mika

  A co z psem? Co za nieodpowiedzialni właściciele.

 2. juki

  no to jak daleko musiał uciec skoro dobiegl az z parku na podwale? nikt sie nie zorientowal? poza tym, chyba nie byl nalepiej wyskolony skoro zostawil osoby, ktorymi mial sie opiekowac. zwierzetom nie nalezy ufac.

 3. :P

  Psa jak zacznie gdzieś biec raczej trudno jest złapać:P

 4. ok

  No dobrze, ale dlaczego on w ogóle zaczął biec? Przecież jesli jest po szkoleniach, to powinien słuchać swoich opiekunów.

 5. ;-)

  Trzeba się go spytać 😉

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here