Rodzinny Piknik w Krzanowicach

0

26 czerwca w słoneczne popołudnie odbyła się trzecia edycja Rodzinnego Pikniku w Krzanowicach. Organizatorzy zapewnili uczestnikom moc atrakcji i wrażeń. Piknik w Krzanowicach – zdjęcia 

W niedzielne popołudnie ma krzanowickim rynku odbyła się już trzecia edycja Rodzinnego Pikniku.
Na scenie zaprezentowali  się laureaci XIII Gminnego Przeglądu Artystycznego w Krzanowicach. Następnie wręczono nagrody wywalczone w konkursie. Po artystycznych występach zagościł DJ Derylo, który umilił dzieciom i rodzicom czas podczas pikniku.

- reklama -

 

 

 

Na pikniku zostały również zaprezentowane nagrodzone prace przygotowane na konkurs plastyczny pt. "Pajęczyna utkana z radości", gdzie nastapiło uroczyste wręczenie nagród laureatom. Oprócz oprawy muzycznej i występów na piknikowiczów czekało wiele atrakcji. Animatorzy kultury wypełnili dzieciom czas malowaniem twarzy, nauką tworzenia zwierzątek z balonów oraz pokazem baniek mydlanychi. Wielkim wydarzeniem dla milusińskich było pojawienie się dwóch ogromnych maskotek Hello Kitty oraz Spongeboba.
Na pikniku nie mogło zabraknąć dmuchanej zjeżdżalni oraz wielu stoisk m.in. z balonami, zabawkami, popcornem, watą cukrową itp. A dla osób, które zgłodniały były przygotowane kiełbaski z grilla.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, dzięki którym Piknik Rodzinny mógł się odbyć (Bank Spółdzielczy w Krzanowicach,Urząd Gminy w Krzanowicach,Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Krzanowicach,Abstrakt,Firma LiluPlay z Raciborza,Kwiaciarnia w Krzanowicach,Lewiatan w Krzanowicach, Sklep Waldi w Krzanowicach, Salon fryzjerski Lucyna Pelka w Krzanowicach, Prosat z Krzyżanowic, Rameta z Raciborza, Salon fryzjerski z Borucina)

publ. Marta Rajchel

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here