17-latkowie zatrzymani za włamania

Raciborscy kryminalni zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o dokonanie włamań do altanek na terenie Raciborza. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymani to 17-letni raciborzanin i 17-letni mieszkaniec Jaworzna. Obaj byli wychowankami jednego ośrodka wychowawczego i razem z niego uciekli. Mężczyźni są podejrzani o dokonanie szeregu włamań do altanek na terenie miasta. Zostali umieszczeni w policyjnym areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- reklama -

 

źródło: KPP Racibórz

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Do mnie też się kiedyś włamali, mimo krat w oknach! Dla złodziei to żadna przeszkoda! Założyłam, więc system alarmowy. Poszukałam trochę w internecie i natrafiłam na super ofertę w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa, płacę tylko 20 zł miesięcznej składki i całą dobę mam monitorowane mieszkanie! Czujwają również, czy nie ulatnia się gaz, bądź nie wybuchł jakiś pożar. Myślę, że wielu ludzi nie wie, że taka sieć działa. A naprawdę warto unikać przysłowia „mądr Polak po szkodzie” i za wczasu się zabezpieczyć!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here