Młodzi Łamatorzy zakończyli sezon na pikniku w Nieboczowach

0

Młodzi zawodnicy z raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu-jitsu Łamator zakończyli sezon startowy w miłej, piknikowej, rodzinnej atmosferze. Juniorzy i dzieci bawili się w Nieboczowach (zobacz zdjęcia).

Grupa juniorska i dziecięca z raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu-jitsu Łamator oficjalnie zakończyła sezon. Impreza odbyła się w Nieboczowach w ośrodku wypoczynkowym "Raj", gdzie blisko trzydziestu młodych sportowców  wraz z rodzicami i rodzeństwem miała doskonałe warunki do gier i zabaw oraz wspólnego grillowania. Podczas podsumowania sezonu każde dziecko otrzymało z rąk trenera Michała Musioła  pamiątkową statuetkę za osiągnięcia sportowe w sezonie 2012/2013.

- reklama -

 

 

– Wielkie podziękowania należą się rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego pikniku jak i za całoroczne zaangażowanie się w życie klubu. Podziękowania dla firmy Eko- Okna za  wsparcie finansowe i ufundowanie poczęstunku dla dzieci, Panu Danielowi Staniewicz za udostępnienie obiektu, Panu Rafałowi Jędrzejczak za ufundowanie pamiątkowych statuetek oraz piekarni Grzeszczyk za ofiarowanie pieczywa. Dzieci zasłużyły na odpoczynek wakacyjny a od września zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne treningi przy ul.Żółkiewskiego 22 w Raciborzu – mówi grupy młodszej Michał Musioł.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here