Pleśna 2013: dzieci i młodzież w drodze nad Bałtyk

Dzieci i młodzież wyjechały na pierwszy turnus obozu w Pleśnej. Wzorem lat ubiegłych, również i na te wakacje zaplanowano ogółem trzy turnusy. Dzieci będą bawić nad morzem 16 dni. Wyjazd do Pleśnej – zdjęcia>>>

 
 

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Przemarsz z Raciborza do Rud ku chwale Sobieskiego

Jan III Sobieski idąc z odsieczą oblężonemu przez Turków Wiedniowi przejeżdżał przez raciborszczyznę. Na kanwie tego historycznego wydarzenia we wrześniu odbędzie się przemarsz z Raciborza do Rud.

Magik skrzypiec gwiazdą "Piecowiska". Publiczność oszalała

W piątkowe popołudnie, 28 czerwca w Piecach k. Rybnika odbyła się kolejna edycja popularnej imprezy muzycznej pn. "Piecowisko" (relacja wideo). Na scenie zaprezentowało się pięć zespołów, a imprezę zwieńczył Jelonek. >>>Zdjęcia>>>

Noc Kupały na zamku. Wianki popłnęły z nurtem Odry

W sobotni wieczór odbyła się II Zamkowa Noc z Duchami. Zwieńczyła ją inscenizacja Nocy Kupały (zdjęcia) w wykonaniu aktorów z Młodzieżowego Domu Kultury oraz pokaz fire show w wykonaniu wychowanków Zakładu Poprawczego.

 

Najpierw chcą sprzedać Gąski, później pozbyć się Pleśnej

Gmina Racibórz jest właścicielem działki w nadmorskich Gąskach, dzierżawi także teren w pobliskiej Pleśnej. Obydwa miejsca raciborzanie kojarzą z obozami, jednak władze planują pozbyć się niepotrzebnych nieruchomości.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here