Zawody wędkarskie w Studziennej – Co jeszcze w ten weekend?

0

Cyrk Korona, pierwsze urodziny mini ZOO w Bukowie, inauguracja koncertów letnich w parku Roth, rywalizacja wędkarzy – to tylko niektóre atrakcje przygotowane na drugi wakacyjny weekend w Raciborzu i okolicach.

12 lipca: Cyrk Korona wystawi "Fabrykę Śmiechu"

- reklama -

 

Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata wystąpi z nowym widowiskiem pt. "Fabryka Śmiechu". Wystąpią znani na całym świecie aktorzy i komicy, a na deser biały tygrys i byk szkocki. Przedstawienie odbędzie się o 17.30 przy ul. Rudzkiej w Raciborzu.

 

12 lipca: Wernisaż wystawy "Mistrzowie piękna" w Muzeum

 

O godz. 17.00 w Muzeum przy ul. Gimnazjalnej 1 w Raciborzu odbędzie się wernisaż wystawy "Mistrzowie piękna" autorstwa fotografa Zbigniewa Sawicza". Wstęp wolny.

 

13 lipca: O ekologicznych metodach produkcji żywności w CGK w Nędzy

 

W Gminnym Centrum Kultury odbędzie się wykład Piotra Dominiaka pt. "O przemysłowych i ekologicznych metodach produkcji żywności, ich wpływie na środowisko i zdrowie konsumentów". Początek o godz. 16.00

 

13 lipca: I Wodzisławskie Mistrzostwa Barmanów w Laniu Piwa

 

O godzinie 16:00 na Ośrodku Wodnym BALATON odbędą się I Wodzisławskie Mistrzostwa Barmanów w Laniu Piwa.

 

13 lipca: Koncert grupy Soleo na Magicznej Plaży w Bukowie

 

Na Magicznej Plaży w Bukowie wystąpi zespół Soleo. Po koncercie odbędzie się afterparty, podczas którego zagrają rezydenci Magicznej Plaży. Bilety w cenie 15 zł. Początek o 20.00

 

14 lipca: Trio Akordeonowe wystąpi w Parku im. Miasta Roth

 

W muszli koncertowej w Parku im. Miasta w Raciborzu odbędzie się pierwszy koncert w ramach koncertów letnich. Dla raciborzan wystąpi Trio Akordeonowe w składzie – Paweł Jurczyk, Jeremiasz Frączek oraz Grzegorz Jurczyk. Początek koncertu o godz. 16.00

 

14 lipca: VIII Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Raciborskiego

 

W niedzielę na Zbiorniku Studzienna odbędą się zawody wędkarskie. Zbiórka zawodników o godz. 6.00. W zakończeniu zawodów i ceremonii wręczenia nagród  o godz. 12.15 udział weźmie Starosta Raciborski.

14 lipca: Pierwsze urodziny mini ZOO w Gamowie

Mini ZOO w Gamowie działa już rok. Z tej okazji wyprawione zostaną pierwsze urodziny. Wśród atrakcji m.in. malowanie buziek, występ woklany Klaudii Stabik, grupy tanecznej Arabeska, gry i zabawy z nagrodami dla dzieci, przejażdżki na kucyku, zabawa taneczna. Gamów ul. Długa 53 (wjazd od Ogrodowej). Dla czytalników portalu raciborz.com.pl mamy pięć bezpłatnych wejściówek (do odbioru w redakcji przy ul. Klasztornej/Ogrodowej)

 

Paweł Strzelczyk

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here