Zmarł Zbigniew Oszek, trener i nauczyciel

4

Zbigniew Oszek, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Mechanicznych w Raciborzu, trener –  koordynator w podokręgu Racibórz nie żyje. Śp. Zbigniew Oszek zmarł 17 lipca. Miał 56 lat.Zbigniew Oszek przez trzy kadencje pełnił funkcję trenera – koordynatora w podokręgu Racibórz. Wyjątkowo dobrze spisywał się w szkoleniu juniorów. Oprócz tego prowadził zajęcia wychowania fizycznego w Zespole Szkół Mechanicznych w Raciborzu. Zmarł 17 lipca 2013. Miał 56 lat.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Podobne artykuły:

- reklama -

Zmarł Józef Czekajło, wieloletni nauczyciel Mechanika

Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Józef Czekajło, wieloletni nauczyciel Zespołu Szkół Mechanicznych w Raciborzu.

Zmarł Mikołaj Hutter, zasłużony nauczyciel I LO

W piątek 25 stycznia w wieku 78 lat zmarł Mikołaj Hutter, nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego nr I. Ś.P. prof. Hutter przez długie lata uczył matematyki, fizyki oraz jęz. niemieckiego w "Kasprowiczu", którego był absolwentem.

Zmarł Alojzy Kojzar, nestor raciborskich cukierników

W wieku 99 lat zmarł Alojzy Kojzar. Od pierwszych lat powojennych jego niewielka cukiernia przy ul. Ks. Londzina cieszyła się wielką popularnością. Zresztą, była to więcej niż cukiernia! Uroczystości pogrzebowe odbędą się…

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. 56 lat to nie wiek do umierania… Smutne, w krótkim czasie odchodzi kolejny nauczyciel który mnie uczył. Najpierw prof. Rzepka, niedługo potem Czekajło, teraz Oszek… Wyrazy współczucia dla rodziny…

  2. ZSM

    pogrzeb w sobotę o 14.30 na Jeruzalem /strona ZSM/

  3. kol

    Należę do starszej generacji pracowników Mechanika, s.p. Zbyszek ujął mnie swoją pasją pracy z pikarską młodzieżą w srodowiskach wiejskich, prowadząc zajęcia z trampkarzami – ogólnie z „juniorką”, co nie każdemu dorosłemu piłkarzowi wychodzi. Bardzo miły kolega, uczynny i chętny do każdej współpracy, cechowała go wysoka kultura osobista a w wypowiedziach na RP był inicjatorem utworzenia piłkarskiej klasy sportowej. Niech pozostanie w naszej pamięci.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here