„Strefowicze” aktywnie spędzają wakacje! [WIDEO]

1

– To, że są wakacje nie znaczy, że "Strefa" zawiesza działalność. Dziś na przykład korzystamy z cudownej pogody i spędzamy dzień na miejskim basenie – mówi Ewa Domachowska, pedagog ulicy z Klubu "Strefa".

Klub dla Młodzieży "Strefa" działa również w czasie wakacji, czego najlepszym przykładem są wycieczki dalsze (więcej na ten temat: "Strefowicze" na wakacjach… Srebrna Góra zdobyta!) jak i bliższe, np. na miejski basen. – Fajne jest to, że do wycieczki przygotowujemy się wspólnie. Przed wyjściem, jeszcze w Klubie każdy uczestnik samodzielnie "komponuje" swój prowiant, nikt nikogo nie wyręcza! Kiedy wszystko już gotowe, wsiadamy na rowery i na basenie spędzamy calutki dzień – mówi Magdalena Gorażdża.

- reklama -

Zobacz film z wypadu "strefowiczów" na basen – materiały zrealizowane przez uczestników warsztatów dziennikarskich odbywających się w Klubie "Strefa".

– Organizowanie dzieciakom czasu wolnego w odpowiedni sposób jest niezwykle ważne, bo nie myślą wtedy o głupotach – zaznacza Ewa Domachowska. – Nuda nie jest dobra, kiedy młodzież nie ma co ze sobą zrobić, do głowy przychodzą jej niemądre pomysły – dodaje M. Gorażdża.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

"Strefowicze" na wakacjach… Srebrna Góra zdobyta!

Cztery intensywne dni. Zgrana ekipa – 28. wyjątkowych wychowanków i 7. nie mniej wyjątkowych wychowawców. Razem podbili Srebrną Górę i zapamiętają to na długo! Strefowicze na Srebrnej Górze – zdjęcia>>>

 

Dzień otwarty w klubie "Stefa". Młodzież pokazała klasę!

Pokazy tańca hip-hop, break dance'a, mini koncert zespołu muzycznego, wspinaczka, a nawet rapowanie samodzielnie napisanych tekstów – "strefowicze" zaprosili do swojej siedziby przy ul. Żółkiewskiego na Dzień Otwarty.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. :)

    Fajny musi być ten klub. Oby jak najwiecej takich i takich mlodych ludzi, ktorym chce sie spedzac czas inaczej:)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here