Magia Rocka 2013: Kontrust, Vader, Riverside i Budka Suflera

1

Już po raz jedenasty na placu przy Urzędzie Gminy w Lyskach odbędzie się festiwal Magia Rocka. Jak co roku, wśród zespołów, które zaprezentują się na scenie, nie zabraknie laureatów Piecowiska oraz wielkich gwiazd.

11. edycja festiwalu Magia Rocka odbędzie się 30 sierpnia. Bilety na imprezę są już w sprzedaży. W przedsprzedaży za bilet motocyklowy zapłacimy 15 zł, a za bilet normalny 25 zł. Do pierwszych 1400 biletów istnieje możliwość dokupienia za 1 zł płyty jednej z gwiazd imprezy – Budki Suflera. Zakupić będzie można ich ostatni album live "Cień wielkiej góry".

- reklama -

Znany jest już także skład zespołów, który wystąpi podczas festiwalu. Na początek, jak zwykle zaprezentują się finaliści Piecowiska 2013. Będą to grupy Alyson Vane, Ajva oraz Rise Up. Później przyjdzie czas na gwiazdy. W tym roku dla publiczności w Lyskach zagrają Kontrust, Vader, Riverside i Budka Suflera (Cień wielkiej góry).

W tym roku po raz pierwszy na Magii Rocka zagra zespół z zagranicy. Mowa o grupie Kontrust, która po to, aby zagrać na festiwalu przyjedzie aż z Austrii.

 

Jedną z gwiazd ubiegłorocznej edycji Magii Rocka był zespół Jelonek. Zobacz

 

Paulina Krupińska

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Patryk

    A Gdzie Mozna Kupić Bilety W Raciborzu Tak Jak Rok Temu

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here