Źle obliczyła zakręt, podróż skończyła w rowie

0

W przydrożnym rowie zakończyły podróż kierująca volkswagenem polo i pasażerka – córka kierującej. Kobiety jechały z Raciborza w kierunku Pietrowic Wielkich. W Cyprzanowie kierująca chciała skręcić w lewo… Kolizja w Cyprzanowie – zdjęcia>>> W przydrożnym rowie wylądowały kierująca volkswagenem polo matka i córka. Kobiety jechały DW 416 z Raciborza w kierunku Pietrowic Wielkich. Tuż za Żerdzinami, w Cyprzanowie, kierująca chciała skręcić w lewo, jednakże źle obliczony manewr zakończył podróż w przydrożnym rowie melioracyjnym. Kobiety nie ucierpiały w wyniku zdarzenia.

- reklama -

Do zdarzenia doszło 9 sierpnia 2013 roku ok. godz. 13:30.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

"Trzeba tragedii, żeby ktoś zaczął używać mózgu"

– Mamy szczęście, że zarzewie samozapłonu sadzy zdarzyło się za dnia, bo w nocy to raczej już tylko ,,czarne worki"- relacjonuje przebieg zdarzenia, do którego doszło w kamienicy na ul. Głubczyckiej mieszkanka.

10 zastępów straży gasiło pożar lasu w Budziskach

W Nadleśnictwie Rudy Raciborskie obowiązuje trzeci stopień zagrożenia pożarowego. O tym, że niebezpieczeństwo jest realne świadczą pożary minionej doby w Budziskach i na szlaku kolejowym Kotlarnia.

Polder Buków: Wędkarz zauważył pływające zwłoki

W środę rano (7sierpnia) zauważono unoszące się na wodzie zwłoki. Policja ustaliła, że ciało należy do mężczyzny. Czy to zaginiony przed dwoma tygodniami 25-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego?

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here