All Stars Tuning Weekend 2013, czyli maszyny z piekła rodem

1

Za sprawą IV edycji kultowej imprezy All Starr Tuning Weekend do ośrodka Aqua-Brax w Szymocicach przyjechały stuningowane maszyny z całej Europy. Zapraszamy do naszej galerii, bo jest na co popatrzeć. All Star Tuning Weekend – galeria zdjęć>>>

 Ośrodek Aqua-Brax w Szymocicach stał się prawdziwą mekką tuningu samochodowego. Przybyło blisko 150 prawdziwie drapieżnych maszyn z całej Europy. Cała impreza miała się rozpocząć o dziesiątej rano, ale uczestnikom tak smacznie się spało na terenie ośrodka, że dopiero grubo po 11 ziewając rozpoczęli ostatnie przygotowania swoich stuningowanych samochodów.

- reklama -

 

 

 

Największą atrakcją imprezy są eliminacje cyklu imprez tuningowych w Europie Centralnej – Wojny Północ-Południe,które wyłonią zwycięzców w 10 klasach, a także najlepszy tuning imprezy. Wszyscy uczestnicy mają zagwarantowane posiłki i mogą za darmo korzystać z basenu (dla zwiedzających wszystkie te atrakcje dostępne są za drobną opłatą). Poza rozrywkami typowo motoryzacyjnymi organizatorzy zadbali też o rozwój kondycji fizycznej gości. Na boisku właśnie odbywa się mecz siatkówki plażowej a także strettballa. Wziąć udział w rozgrywkach może dosłownie każdy. A jeśli lubicie nieco bardziej ekstremalną rozrywkę możecie skorzystać z licznych "dmuchanek", a nawet wziąć sztucznego byka za rogi.

Kto jeszcze nie zawitał do Nędzy niech pędzi na złamanie karku. Impreza będzie trwała do jutra.

Marta Rajchel

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Fajne bryki, a ja jak zwykle przegapiłem.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here