Kuźnia pożegna lato na weselną nutę

Mecz piłkarski samorządowców z mieszkańcami, rajd rowerowy szlakiem pożaru z 1992 r. i przede wszystkim finał festiwalu kapel weselnych – te atrakcje przygotowali organizatorzy na zakończenie lata w Kuźni Raciborskiej

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej w dniach 31 sierpnia i 1 września 2013r. zaprasza serdecznie na Festyn POŻEGNANIE LATA 2013. Impreza PO RAZ PIERWSZY odbędzie się NA BOISKU BYŁEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ UL. ARKI BOŻKA 9 w Kuźnia Raciborskiej.

- reklama -

Dwudniowa Impreza przewiduje dużo atrakcji i sporą dawkę wrażeń.

Sobotę 31 sierpnia 2013r. rozpoczynamy o godz. 17.00 Meczem Piłki Nożnej – Samorząd contra Mieszkańcy Gminy, w międzyczasie zapraszamy na prezentacje, tzw. targi lokalnych Organizacji  i Stowarzyszeń działających na terenie gminy Kuźnia Raciborska. Wieczór uatrakcyjnią pokazy Strażackie oraz Klub Sportowy SPARTA. Nie zabraknie również występów artystycznych dzieci i młodzieży działającej w Kuźni Kultury. Około godziny 20.00 nastąpi wielkie ważenie nakrętek plastikowych oraz rozstrzygnięcie konkursu akcji charytatywnej dla Kuby Karwańskiego – dorzuć się do 9 ton na nowy wózek inwalidzki. Na zakończenie wieczoru ok.godz. 20.30 zapraszamy na koncert zespołu ZBIGNIEW FORYŚ BAND

Niedzielę 01 września rozpoczynamy XVI Rajdem Rowerowym "Szlakiem pożaru z 1992r." (zapisy od godz. 12.00, START godz. 13.00). O godz. 14.00 nastąpi otwarcie II Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Weselnych  Kuźnia Raciborska 2013, w którym udział  weźmie aż 9 zespołów:

– Zespół LAGUNA z Gliwic
– Zespół DYNAMIC z Jankowic Rudzkich
– Zespół SYSTEM z Raciborza
– Zespół SAMI SWOI I z Raciborza
– Zespół SO-BAND z Cieszyna
– Zespół BIGIEL BAND z Tarnowskich Gór
– Zespół PARTY TIME z Tychów
– Zespół POMPA BAND z Raciborza
– Zespół COCORO z Raciborza

Około godz.20.00 zapraszamy gorąco na Koncert Andrzeja Bilińskiego, natomiast ok. godz. 21.00 nastąpi ogłoszenie wyników II Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Weselnych oraz wręczenie nagród. Wieczór zakończy Koncert Finałowy w wykonaniu zwycięskiej Kapeli Weselnej.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here