Policyjna akcja PASY: 88% kierowców jechało bez pasów

1

Policyjna akcja PASY przyniosła nieoczekiwane rezultaty… Zdecydowana większość skontrolowanych kierowców prowadziła bez pasów. Nieprawidłowości dotyczyły również przewozu dzieci…
15 września raciborska policja prowadziła akcję pasy. Ogółem do kontroli zatrzymano 51 pojazdów (pięćdziesiąt samochodów osobowych i jeden samochód ciężarowy). Okazało się, że zdecydowana większość kontrolowanych kierowców lekceważy przepis o jeździe z pasami bezpieczeństwa. Aż 45 z 51 kontrolowanych kierujących nie miało zapiętych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo w jednym przypadku nieprawidłowości dotyczyły również przewozu dziecka.

/żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Prowadził pod wpływem alkoholu, od razu trafił za kratki

33-letni kierowca, którego w środę zatrzymano do rutynowej kontroli, miał ogromnego pecha. Jak wykazało badanie alkomatem, mężczyzna był nietrzeźwy. Nie było to jednak jedyne przewinienie, jakiego się dopuścił.

Zapiła się na śmierć. Osierociła dwójkę dzieci

Na początku były rodzinne, zakrapiane imprezy. Później pani Jasia coraz częściej zaczęła sięgać po alkohol. Do tego stwierdzono u niej  nerwicę. Zażywała silne leki, ale mimo tego nadal piła. Nie pomogło nawet leczenie odwykowe.

U sąsiadów: Przez pomyłkę dostał 180 tys zł. Wszystko oddał

Wyjątkową uczciwością wykazał się 27-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego przekazując policji w Kietrzu pieniądze, które pracownica kantoru omyłkowo wypłaciła mu podczas transakcji. Pomyliła się ona, bagatela, o 180 tys. złotych!

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here